Transport

Transport

Od czasu naszego powstania w 2013 roku, nasza firma z dumą oferuje usługi transportowe najwyższej klasy, koncentrując się głównie na obszarach Niemiec, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Nasze pojazdy to nowoczesne naczepy typu MEGA, które mogą pomieścić od 24 do 25 ton ładunku i mają kubaturę 100 m3. Każdy z naszych pojazdów jest zgodny z normami emisji spalin EURO 6, potwierdzonymi odpowiednimi certyfikatami.

Co więcej, nasze pojazdy są wyposażone w certyfikaty XL, rozsuwane dachy oraz kompletny zestaw aluminiowych deskowań. Włączając do tego system monitorowania i kontroli pojazdów, mamy pełną świadomość aktualnej lokalizacji każdego z naszych pojazdów.

Bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów jest dla nas priorytetem. Dlatego też wszystkie nasze przewozy są objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika OCP na kwotę 300.000 EUR, a także wyposażone w urządzenia zabezpieczające ładunek.

Staramy się nie tylko spełnić, ale przekroczyć oczekiwania naszych klientów, dostarczając usługi transportowe, które są szybkie, punktualne i bezpieczne. Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, to nasze największe atuty. Dzięki temu możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy liderem w branży transportowej.

Polaszek Meble Dwie ciężarówki dostawcze zaparkowane przed nowoczesnym budynkiem magazynu przemysłowego z widocznym oznakowaniem Meble Chojnice. Chojnice

Szybka dostawa

Przystępne ceny

Własna flota pojazdów

Wieloletnie doświadczenie