dane kontaktowe

adres:

Topole 32 i 34
89-620 Topole

księgowość i kadry:

+48 795 114 886

NIP:

843-159-87-91

dział eksportu

Bogumiła Nawrocka

Specjalista ds. Eksportu - Niemcy

Język niemiecki

tel. +48 795 157 674

bogumila.nawrocka@polaszek-meble.com.pl

Lechosław Gula

Specjalista ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 533 301 892

lech@polaszek-meble.pl

Agnieszka Nowacka

Referent ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 795 124 469

aga@polaszek-meble.pl

Karolina Szajgin

Referent ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 530 527 336

karolina@polaszek-meble.com.pl

Daria Kiedrowicz

Specjalista ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 570 579 574

daria.kiedrowicz@polaszek-meble.com.pl

dział zaopatrzenia

Magdalena Drewek

Kierownik działu zaopatrzenia

Język angielski

tel. +48 608 030 474

zaopatrzenie@polaszek-meble.pl

Ewelina Konieczna

Zaopatrzenie

Język angielski

tel. +48 668 041 891

ewelina@polaszek-meble.com.pl

Ewa Nowak

Zaopatrzenie

Język angielski

tel. +48 530 527 803

ewa@polaszek-meble.pl

dział technologii

Andrzej Jażdżewski

Technolog

tel. +48 533 301 966

andrzej@polaszek-meble.pl

dział transportu

Jakub Polaszek

Specjalista ds. transportu

Język angielski

tel. +48 795 157 701

kuba@polaszek-meble.pl

Alicja Remer

Specjalista ds. transportu

Język angielski

tel. +48 795 157 947

alicja@polaszek-meble.pl