dane kontaktowe

adres:

ulica Zagórki 12 k/Człuchowa
77-300 Człuchów

księgowość i kadry:

59 832 41 60

eksport:

59 832 41 61

fax:

59 727 34 64

NIP:

843-159-87-91

dział eksportu

Gabriela Pawlak

Specjalista ds. eksportu - Niemcy

Język niemiecki

tel. +48 530 360 678

tel. +48 59 832 41 61

fax. +48 727 34 67

gabi@polaszek-meble.pl

Ewelina Michałowska

Referent ds. eksportu

Język niemiecki

tel. +48 668 042 874

ewelina@polaszek-meble.pl

Paulina Sumińska

Referent ds. eksportu

tel. +48 530 527 803

paulina@polaszek-meble.com.pl

Małgorzata Przymuszała

Specjalista ds. eksportu i importu

Język niemiecki

tel. +48 795 157 674

gosia@polaszek-meble.pl

Lechosław Gula

Specjalista ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 533 301 892

lech@polaszek-meble.pl

Agata Rudnik

Referent ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 668 040 754

agata@polaszek-meble.com.pl

Agnieszka Wróblewska

Referent ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 795 124 469

aga@polaszek-meble.pl

Karolina Szajgin

Referent ds. eksportu

Język angielski

tel. +48 530 527 336

karolina@polaszek-meble.com.pl

dział zaopatrzenia

Magdalena Drewek

Kierownik działu zaopatrzenia

Język angielski

tel. +48 608 030 474

zaopatrzenie@polaszek-meble.pl

Ewelina Konieczna

Zaopatrzenie

Język angielski

tel. +48 668 041 891

ewelina@polaszek-meble.com.pl

dział technologii

Andrzej Jażdżewski

Technolog

tel. +48 533 301 966

andrzej@polaszek-meble.pl

dział transportu

Jakub Polaszek

Specjalista ds. transportu

Język angielski

tel. +48 795 157 701

kuba@polaszek-meble.pl

Kamil Kaczmarek

Kierownik transportu

Język angielski

tel. +48 795 157 947

kamil@polaszek-meble.pl

Magdalena Kurpińska

Referent ds. transportu

Język angielski

tel. +48 795 165 140

magda@polaszek-meble.com.pl